Рукометаши Топличанина освојили друго место у Блацу

На традиционалном рукометном турниру „Блаце 2018“ рукометаши Топличанина заузели су друго место показавши завидну форму и игру која може само да радује љубитеље рукомета и спорта у Прокупљу.

МЕГА ПРОЈЕКАТ, ВЕЛИКА РАЗВОЈНА ШАНСА ЗА ПРОКУПЉЕ: ГРАДИ СЕ НОВА ИНДУСТРИЈСКА ЗОНА НА 16 ХЕКТАРА ПОВРШИНЕ!

На отварању турнира у групи прокупчани су савладали Житорађе новог члана Супер Б лиге резултатом 29:28 полувреме 12:12 да би у другом мечу доживели пораз од Дубочице из Лесковца резултатом 30:27 уз катастрофално суђење на штету Топличанина.

Најбољу партију рукометаши Топличанина пружили су у полуфиналу када су после преокрета у другом полувремену савладали новог члана Супер лиге „Нови Пазар“ резултатом 31:29.

(ВИДЕО/ФОТО) ВЕЛИКА ПОЛИЦИЈСКА АКЦИЈА! УХАПШЕНИ ЧЕЛНИЦИ ОПШТИНЕ БЛАЦЕ!

У финалу у поновном сусрету са Дубочицом умор је учинио своје и Топличанин је поражен резултатом 37:24.

Треба истаћи да је најбољи стрелац турнира Немања Милутиновић рукометаш Топличанина.

Немања Милутиновић

Одржана седница Организационог одбора за изградњу Спомен парка Гвозденом пуку “Књаз Михаило“

-Изузетно сам задовољан оним што смо приказали у Блацу а посебно у утакмици са Новим Пазаром новим чланом најелитнијег такмичења. Показали смо да ће мо играти важну улогу у предстојећем првенству и да ће публика у Прокупљу имати прилику да присуствује квалитетним рукометним утакмицама, рекао је Братислав Дуњић потпредседник РК Топличанин.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ:

Прокупчани поново показали хуманост

Испитује се квалитет земљишта у Топличком округу

Симоновић: Драги ђаци Прокупља, срећан вам полазак у школу!

Руководство Општине Прокупље посетило прваке ОШ “Милић Ракић Мирко”: Будите вредни и добри ђаци