Важна победа: Кошаркаши Прокупља савладали екипу из Бора

Кошаркаши Прокупља забележили су врло важну победу у 5. колу регионалне лиге „Исток”. Савладили су екипу из Бора, једну од фаворита за пласман у виши ранг, резултатом 84:78 (34:17, 8:22, 15:20, 27:19).
Прокупчани су одлично отворили утакмицу, погодили неколико отворених шутева, међутим искусни Борани су из минута и минут умањивали предност екипе Прокупља, да би у 35 минуту повели са шест поена предности.

Изградња приступних саобраћајница за нову пијацу у Прокупљу при крају

Тандем Терзић-Орбовић био је незаустављив у последњих пет минута, Ивановић је оправдао поверење стручног штаба и управе клуба, са пуним правом се може рећи да је пун погодак и велико појачање Прокупља у овој сезони, а искусни Миленковић показао оно најбоље и погодио врло важне шутеве. Клупа је одрадила свој део посла.

-Забележили смо врло важну победу која ће нам дати самопоуздања за наставак првенства. Момци су оставили срце на терен и слободно могу рећи да су дали више од 100 посто себе. Честитам им на победи. На овој утакмици смо били ослабљени обзиром да нису играли Бјелетић и Шубарић. Од почетка првенства ни на једној утакмици нисмо били комплетни.

Дарко Лакетић: Спомен-парк посвећен „Гвозденом пуку“ улази у каталог екскурзија свих основаца

Надам се да ћемо од следећег кола коначно заиграти у најбољем саставу. Екипи Бора се захваљујем на фер и коректној игри. Велику захвалност дугујемо публици која нам је била шести играч на терену, изјавио је Чедомир Вуковић, спортски директор КК “Прокупље” . У наредном колу кошаркаши Прокупља гостују у Нишу, где играју против екипе Фер Плеј.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ:

Прокупачки малишани у Италији: Споразумевали се језиком чистог срца и посветили песму Скануу, Алмодију и Лакетићу

Ротари клуб Прокупље донирао рачунаре ОШ “Ратко Павловић Ћићко” из Прокупља и “Стојан Новаковић” из Блаца

(ВИДЕО) ДАРКО ЛАКЕТИЋ: ОСИРОМАШЕНИ УРАНИЈУМ ЈЕ САМО ВРХ ЛЕДЕНОГ БРЕГА – НАТО НАС ЈЕ ТРОВАО И ДРУГИМ КАНЦЕРОГЕНИМ МАТЕРИЈАМА!

Црвени крст Прокупље: Породични пакети за најугроженије грађане!

БРАВО: ДЕЦА ИЗ ПРОКУПЉА ПУТУЈУ У ИТАЛИЈУ, И ТО СВЕ ЗАХВАЉУЈУЋИ ЊЕМУ!

(ФОТО) ЛЕПЕ ВЕСТИ! ОТВОРЕНА ЈОШ ЈЕДНА АМБУЛАНТА И АПОТЕКА У ПРОКУПЉУ!

МЕГА ПРОЈЕКАТ, ВЕЛИКА РАЗВОЈНА ШАНСА ЗА ПРОКУПЉЕ: ГРАДИ СЕ НОВА ИНДУСТРИЈСКА ЗОНА НА 16 ХЕКТАРА ПОВРШИНЕ!

МЕГА ПРОЈЕКАТ У ПРОКУПЉУ: ИНВЕСТИЦИЈА ВРЕДНА 2.5 МИЛИЈАРДЕ ДИНАРА!

(ВИДЕО/ФОТО) ВЕЛИКА ПОЛИЦИЈСКА АКЦИЈА! УХАПШЕНИ ЧЕЛНИЦИ ОПШТИНЕ БЛАЦЕ!