Пораз ЖРК Топличанин у Врбасу

Рукометашице Топличанина поражене су у Врбасу, у сусрету са истоименом екипом, резултатом 33:27, полувреме 18:11, у оквиру Супер Б лиге за жене.

Најефикаснија у победничкој екипи била је Јелена Мажић са седам голова, док се код Топличанина истакла Јована Вељковић са девет постигнутих голова.

Рукометаши Топличанина остварили важну победу

До 17-тог минута првог полувремена и резултата 10:9, ЖРК Топличанин је одржавао резултатску равнотежу, да би се на одмор отишло са седам голова предности за Врбас. У другом полувремену, рукометашице Врбаса одржавале су предност, да би на крају забележили победу.

АНКЕТА: Шта грађани мисле о пресељењу Опште болнице у реконструисану зграду Дома здравља?

У наредном колу, ЖРК Топличанин дочекује Слогу из Петровца на Млави.