Рукометаши Топличанина остварили важну победу

У оквиру 10. кола рукометног првенства Супер Б лиге, рукометаши Топличанина савладали су на свом терену РК Прибој, резултатом 32:27, полувреме 15:14.

Најефикаснији у победничкој екипи били су Стефановић са 10 постигнутих голова, Јанићијевић са шест, као и Младеновић и Милосављевић са по пет голова, док су се код гостију истакли Јевтовић са девет голова и Радисављевић са шест погодака.

АНКЕТА: Шта грађани мисле о пресељењу Опште болнице у реконструисану зграду Дома здравља?

У првом полувремену, Топличанин је кренуо силовито, да би до краја полувремена РК Прибој достигао предност домаћина. У другом делу, гости су кренули боље, да би рукометаши Топличанина у последњих 15 минута заиграли одлично, остварили предност за коначну и важну победу.

У наредном, последњем, колу јесењег дела првенства, Топличанин гостује у Врању.