Фудбалери стартовали силовито

Фудбалери Топличанина остварили су убедљиву победу на старту пролећног дела фудбалског првенстава зоне Запад. На стадиону крај Топлице пред великим бројем навијача Прокупчани су савладали Јастребац из Великог Шиљеговца резултатом 5:0. Голове за Топличанин постигли су Цветковић у 20 и 77 минуту, Лазаревић у 24 и 78 минуту и Стојановић у 55 минуту. Од самог старта домаћин је кренуо агилније са константним нападима који су током утакмице довели до жељеног резултата. Ниједног тренутка питање победника није долазило у питање и фудбалери Топличанина су игром у првом колу показали да озбиљно конкуришу за највиши пласман.

Одбојкашки дерби припао Топличанину

-Задовољан сам игром и наравно убедљивом победом. Захвалио бих се публици која је већ у првом колу показала да ће бити наша велика подршка током сезоне у којој нам је циљ прво место и пласман у виши ранг, рекао је Срђан Милићевић председник ОФК Топличанин.