Рукометашице надиграле Раднички

У оквиру 14. кола Супер Б женске рукометне лиге рукометашице Топличанина савладале су на свом терену Раднички 1964 из Крагујевца са 31:27 полувреме 11:14. Најефикаснија у победничкој екипи била је Оља Николић са 8 постигнутих голова док се у гостујућој екипи истакла Теодора Величковић која се 7 пута уписала у стрелце.

У првом полувремену Раднички је био бољи поготово у финишу полувремена и тај део утакмице решио је у своју корист. До средине другог полувремена гошће из Крагујевца одржавале су минималну предност да би у финишу рукометашице Топличанина преокренуле резултат дошавши до изузетно важне победе.

-Изузетно важна победа за нас. Успели смо да преокренемо резултат против једне од најбољих и најорганизованијих тимова у лиги. У наредном колу поново смо домаћини и очекујем нову победу, истакао је Иван Петровић тренер ЖРК Топличанин.