Убедљива победа рукометаша

У најбољем издању ове сазоне рукометаши Топличанина убедљиво су савладали Житорађе резултатом 33:20 полувреме 21:6. Сви рукометаши Топличанина који су били на паркету уписали су се стрелце а нејефикаснији био је Марко Јовановић са 6 и Никола Николић са 5 постигнутих голова док се код гостујуће екипе истакао Душан Илић са 8 погодака.

Од самог старта на терену је постојала само једна екипа. Топличанин је кренуо силовито и већ у 10 минуту стекао 7 голова предности. До краја првог полувремена предност се само увећавала да би се тај део утакмице завршио са 15 голова предности за Топличанин. У другом делу слична слика на терену а тренер Топличанина дао је прилику свим рукометашима. На крају да поновимо у најбољем издању ове сезоне рукометаши Топличанина савладали су Житорађе са 33:20.