Прекинута серија победа

Рукометашице Топличанина поражене су у оквиру 18. кола Супер Б рукометне лиге на гостовању у Бееограду од домаће екипе ОРК Београда резултатом 32:29 полувреме 21:13.

Најефикаснија у победничкој екипи била је капитен Јелена Кострешевић са 9 постигнутих голова док се код Топличанина истакла сјајна Оља Николић која се чак 13 пута уписала у стрелце. Београђанке су биле боље, посебно у првом полувремену када су успеле да стекну и 8 голова предности и када се чинило да ће Топличанин доживети врло убедљив пораз. У другом делу много боље издање прокупчанки, топила се предност домаћина који је на крају ипак успео да победи и забележи заслужен и важан тријумф.

У наредном колу рукометашице Топличанина на свом паркету дочекују Словен из Руме.

(ProkupljeOnline.com)

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ:

Прокупачки медицинари на националном такмичењу из социјалног предузетништва

Велики филмски хитови у Дому културе

ПСС Прокупље: Киша обрадовала ратаре

Мале шеширџије из вртића „Бајка“

Санирани путеви у Бериљу и Горњој Бресници, изграђен бетонски пропуст преко реке у Великој Плани

Велики успех: Прокупачки планинари освојили златну медаљу у 2. колу Трекинг лиге Србије у брзом пешачењу