Топличанин преузео прво место на табели

Фудбалери Топличанина остварили су још једну победу у првенству фудбалске зоне Запад и тако преузели лидерску позицију на табели. У оквиру 22. кола прокупчани су у Дреновцу савладали Напредак резултатом 3:1 полувреме 1:0 за госте. Стрелци за Топличанин били су Станковић у 24, Стојановић у 46 и Јанковић у 90 минуту док је гол за Напредак постигао Максимовић у 51. минуту.

Фудбалери из Прокупља нису имали много проблема и рутински су дошли до нова три бода. Од средине првог дела, након водећег поготка фудбалери Топличанина су контролисали игру, имали иницијативу што су и крунисали са још два гола у другом полувремену.

У наредном колу Топличанин на свом терену дочекује Јединство из Мијатовца.

(ProkupljeOnline.com)

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ:

Одборници СНС и владајуће коалиције у Прокупљу прекинули дежурство, али остају у приправности

Одборници СНС и владајуће коалиције у Прокупљу окупили се у Скупштинској сали: Штитимо изборну вољу грађана!

Почели радови на изградњи купалишног комплекса у Житорађи

НАПАДНУТ ПРЕДСЕДНИК ОПШТИНЕ ЖИТОРАЂА У СВОЈОЈ КАНЦЕЛАРИЈИ!

ИЗМИШЉЕН ПРОТЕСТ СРЕДЊОШКОЛАЦА У МЕДИЦИНСКОЈ ШКОЛИ У ПРОКУПЉУ! СВЕ ЗАБЕЛЕЖИЛЕ НАДЗОРНЕ КАМЕРЕ!

(ВИДЕО/ФОТО) Ђилас извиждан на протесту у Куршумлији: Иди одакле си дошао!

(ФОТО) Бивши функционери ојадили Општину Прокупље за преко милион динара?

(ФОТО) Форум жена СНС-а у Топлици најоштрије осудио последњи зверски напад представника опозиције