(ФОТО) ВЕЛИКА БУРА НА ДРУШТВЕНИМ МРЕЖАМА: Навијачи Србије БРУТАЛНИ после дебакла фудбалске репрезентације

Србија је доживела дебакл од Украјине 5:0 у квалификацијама за Европско првенство, а после катастрофалног резултата друштвене мреже су се усијале.

Стрелци за Украјину су били Виктор Циганков у 26. и 28, Јевген Конопљанка у 46. и 75. и Роман Јаремчук у 58. минуту.

МАКРОН И МЕРКЕЛ НЕЋЕ ДОЗВОЛИТИ ДА ИХ ХАРАДИНАЈ ВУЧЕ ЗА НОС! Ивица Дачић тврди да је питање да ли ће бити састанка у Паризу!

РУКЕ СУ ИМ ДО ЛАКАТА УПРЉАНЕ КРВЉУ, СИЛОВАНО ЈЕ 800 ЖЕНА! Први човек Црвене звезде дигао Србију на ноге!

Ово је био најтежи пораз Србије од осамостаљења 2006. године. Српски тим је био потпуно немоћан у Лавову. Селектор Младен Крстајић је извео поставу са формацијом 3-5-2 у првом полувремену, а Украјина је била много боља и у том делу имала чак 16 шутева на гол и постигла два поготка.

Крстајић је у другом делу променио формацију у 4-4-2, али је Србија примила гол већ у првом минуту наставка. Украјина је до краја утакмице дала још два гола и декласирала репрезентацију Србије.

Све то је био повод за праву буру навијача Србије на друштвеним мрежама.

ПУЦЊАВА ИСПРЕД СПЛАВОВА КОД БГ САЈМА, ПОТРАГА ЗА ПУЦАЧЕМ У ТОКУ: Тешко рањена ТРИ мушкарца! Полиција блокирала читав крај

НОВА ШОК САЗНАЊА У СЛУЧАЈУ ДРЖАВНЕ СЛУЖБЕНИЦЕ! УЦЕЊИВАЛА ПОЗНАТОГ БИЗНИСМЕНА, ПА ПРЕТИЛА СУПРУЗИ СВОГ ДЕЧКА: Ја радим с министрима, уништићу те! ПРЕТЕ

View this post on Instagram

Mud for tunajt..😎 😢 #fudbal #srbija

A post shared by Majk Majkonski (@majk_majkonski) on

БРАЧНИ ПАР ИЗ НИША ПОСЛЕ ТРАУМЕ У БУГАРСКОЈ РЕШИО ГА ПРОГОВОРИ: Аутомобил су нам украли за 3 минута, али овај детаљ нам је ОДМАХ БИО СУМЊИВ!